DZĪVOT DROŠĪBĀ. BEZ BAILĒM.


Mēs nodrošinām profesionālu apkalpošanu un augstas kvalitātes apsardzes iekārtas. Mums ir pa spēkam padarīt jūsu vidi drošāku.

Bezvadu un gudra

Signalizācija „Ajax” veic nevis vienu, bet gan vienlaikus trīs aizsardzības funkcijas: momentāni informē, ja mājā iekļuvuši zagļi, parādījušies dūmi vai sākusies applūšana. Tai var pievienot citu ražotāju videonovērošanas kameras, tādējādi padarot „Ajax” par vienotu drošības centru.

1

Ieeju aizsardzība un logu veseluma kontrole

2

Aizdegšanās un saindēšanās ar tvana gāzi novēršana

3

Applūšanas novēršana

4

Videoattēla pārraidīšana no tīkla kamerām uz viedtālruni

„Ajax” ir apsardzes signalizācija dzīvoklim, mājai un birojam, ko viegli uzstādīt. Izvēloties „Ajax”, jūs iegūstat visaptverošu aizsardzību ar zibenīgu reakciju, kas ir izturīga pret uzlaušanu un ērti lietojama.

Ajax Satalit

Funkcionalitāte

Drošības sistēma „Ajax” ir daudzfunkcionāla un paplašināma.

Sistēmas „Ajax” var viegli papildināt ar sensoriem pret iekļūšanu, ugunsgrēku un applūšanu, kā arī ierīču elektroapgādes tālvadības releju. Jūs varēsit patstāvīgi piepirkt un pievienot ierīces sistēmā. Sensorus var pievienot ar dažiem klikšķiem mobilajā lietotnē.

Ajax Satalit

Darbības tālums

Mēs atklātā vietā pārbaudījām centrmezgla sakaru tālumu ar sensoriem, un tas tiešām sasniedza 2000 metrus. Dzīvoklī vai birojā šis attālums samazinās starpsienu, sienu un pārsegumu dēļ. Pirms sensoru uzstādīšanas var pārbaudīt radiosakarus, izmantojot mobilo lietotni „Ajax Security System”, lai noteiktu signāla stiprumu.

Ajax Satalit

Autonomija

„Ajax” darbība nav atkarīga no ārējiem faktoriem.

„Ajax” sensori tiek darbināti ar baterijām, nevis no elektrotīkla kā ierīces vadu signalizācijās. Lai tie pēc iespējas ilgāk aizsargātu māju vai biroju, mēs esam izstrādājuši īpašu energoefektīvu protokolu. Tas tik taupīgi izmanto bateriju enerģiju, ka tās darbojas līdz 7 gadiem.

Ajax Satalit

Vadība

Visērtāk sistēmu var vadīt ar mobilo lietotni „Ajax Security System”, kas ir paredzēta gan operētājsistēmai iOS, gan „Android”. Izmantojot lietotni, var ieslēgt un izslēgt telpas apsardzi, kā arī pārbaudīt katras ierīces stāvokli: signāla stiprumu, akumulatora uzlādes līmeni, temperatūru. Sistēmu var vadīt, arī izmantojot breloku „SpaceControl” un bezvadu tastatūru „KeyPad”.

Ajax Satalit

Imunitāte

Drošības sistēma „Ajax” nereaģē uz mājdzīvniekiem un grīdas uzkopšanas robotiem.

Digitālie algoritmi „Ajax” sensoros pazīst cilvēka pārvietošanos. Ja mājdzīvnieka augums nepārsniedz 50 centimetrus un masa — 20 kilogramus, sensori uz to nereaģēs. 

Ajax Satalit

Videonovērošana

Drošības sistēmai var pievienot citu ražotāju kameras: tiek īstenota nevainojama integrācija ar „Uniview”, „Dahua”, „Hikvision” un „Safire” tīkla kamerām un videoierakstītājiem, kā arī tiek atbalstītas vēl citu ražotāju kameras ar protokolu RTSP.

Ajax Satalit

Draudzīgums videi

Vai taisnība, ka radiosakari nelabvēlīgi ietekmē potenci?

Vīriešu veselību negatīvi ietekmē mazkustīgs dzīvesveids, neveselīgs uzturs, alkohola un citu atkarību izraisošu vielu lietošana. Iekārta „Ajax” nav kaitīga vai bīstama cilvēku veselībai, kā arī neapdraud vidi. To apstiprina sertifikāti par atbilstību ES direktīvu pamatprasībām.

Ajax Satalit

Paziņojums

„Ajax” sūta trauksmes paziņojumus pašpiegādes paziņojumu veidā uz mobilo lietotni „Ajax Security System”, ar īsziņu vai piezvana uz īpašnieka numuru. Paziņošanas veidu pēc saviem ieskatiem var izvēlēties mobilajā lietotnē.

Ajax Satalit

Antikaitniecība

Kas notiks ar „Ajax”, ja pavisam pazudīs internets?

Tāpat kā citas profesionālās drošības sistēmas, arī „Ajax” autonomā režīmā turpina veikt aizsardzības funkcijas: sensori pārbauda situāciju un nosūta informāciju centrmezglam, bet briesmu gadījumā sistēma iedarbina sirēnas.

Ajax Satalit

Elektropadeve

Vai mana māja netiks apsargāta, ja pazudīs elektrība?

Nē, elektropadeves pārtraukuma gadījumā jūsu māja tiks apsargāta. Visi „Ajax” sensori darbojas ar baterijām, bet centrmezglā ir uzstādīts rezerves akumulators. Tas nodrošina nekļūmīgu darbību līdz 16 stundām. Bet, kad elektropadeve atkal tiks atjaunota, centrmezgls automātiski uzlādēs akumulatoru.

Ajax Satalit

Aizsardzība pret uzlaušanu

Vai „Ajax” var uzlauzt?

„Ajax” ekosistēma ir slēgta. Mēs esam novērsuši noplūdes un kļūmes, aizstājot standarta algoritmus un risinājumus ar saviem izgudrojumiem. Mēs paši izstrādājam programmatūru — radiosakaru tehnoloģiju „Jeweller” ar daudzlīmeņu aizsardzību mēs esam izveidojuši no pašiem pamatiem. Reāllaika operētājsistēma „OS Malevich” ir imūna pret vīrusiem, savukārt mūsu pašu lietu interneta protokols nepieļauj mūsu iekārtu izmantošanu robottīklos. Lai arī turpmāk efektīvi pretotos uzbrukumiem, mēs regulāri veicam ielaušanās testus, iesaistot ārējos auditorus.

Ajax Satalit

Aizsardzība pret slāpēšanu

Vai var slāpēt „Ajax” signālus?

Atšķirībā no lielākās daļas bezvadu un vadu drošības sistēmu „Ajax” trauksmju pārsūtīšanai izmanto divus sakaru kanālus: mobilos sakarus un platjoslas internetu. Ja vienā no tiem rodas problēmas, „Ajax” automātiski pārslēdzas uz otru. Ja ļaundaris ir noslāpējis GSM frekvences, sistēma nosūtīs trauksmes signālu, izmantojot tīklu „Ethernet” vai Wi-Fi.

Ajax Satalit

Traucējumnoturība

Vai var pārtraukt radiosakarus starp centrāli un ierīcēm?

Nemanāmi to nevar izdarīt. Centrmezgls kontrolē visus sensorus sistēmā. Tiklīdz tas pārstās saņemt signālu no kāda no tiem, tas uzreiz paziņos par sakaru zudumu ar sensoru. Tāpat centrmezgls paziņo par augstu trokšņa līmeni radiokanālā, kas var nozīmēt tīšu sistēmas slāpēšanu vai spēcīgu traucējumu avotu, piemēram, bojātu radiouztvērēju pie kaimiņiem.  

Ajax Satalit

Šifrēšana

Vai var pārtvert drošības sistēmas „Ajax” radiosignālu??

Nē, ierīces apmainās ar datiem, kas pirms radiopārraides tiek šifrēti ar peldošās atslēgas algoritmu. Tāpat katrai ierīcei ir unikāls identifikators, kas palīdz izslēgt viltošanas iespēju.  

Ajax Satalit

Uzstādīšana un montāža

Kas ir vajadzīgs, lai uzstādītu sistēmu?

Uzstādīšana neprasa gandrīz nekādus darbarīkus un piepūli. Sensori ir gatavi darbam uzreiz pēc izņemšanas no kārbas: ir ievadīti standarta iestatījumi un ieliktas baterijas. Stiprinājuma skrūves ir iekļautas komplektā. . 

Ajax Satalit

Profesionāļi

Vai ir vajadzīgs profesionāls uzstādītājs, lai uzstādītu sistēmu?

Ja vēlaties, varat uzstādīt sistēmu patstāvīgi — mobilajā lietotnē ir interaktīvi norādījumi ar padomiem, tomēr profesionāls uzstādītājs novietos sensorus tā, lai tie nosegtu varbūtējos iekļūšanas ceļus telpā, kā arī paredzēs visus riskus.

Ajax Satalit

Personas datu aizsardzība

Kādu informāciju un kādam nolūkam ievāc „Ajax”?

„Ajax” ievāc tikai tos datus, kas palīdz sistēmām veikt savas funkcijas un uzlabo to iespējas. Šie dati anonimizētā un šifrētā veidā fragmentēti glabājas vairākos serveros Eiropā. Šādā veidā tie nonāk serverī pa šifrētu kanālu, un tos nevar izmantot bez lietotāju atļaujas. Vairāk var uzzināt personas datu aizsardzības politikas sadaļā.